(Фото) Софија Вергара со мајка ѝ и сестра си-три дами убави на свој начин

By

Позната како една од најубавите жени во светот, Софија Вергара на фотографии на Инстаграм ги покажа мајката и сестрата. Нејзините фанови велат дека секоја од нив е убава на свој начин, но дека сите три се подеднакво убави жени. Славната актерка, секогаш го привлекува вниманието на јавнсота, па така и овој пат со новата семејна фотографија.

 

Ќе ви се допадне