(Галерија) Георгина на Роналдо во бразилска танга на семеен одмор

By

Фудбалска ѕвезда Кристијано Роналдо и неговата 23-годишна девојка Георгина Родригез се на Ибица. Тие се забавуваат на плажа заедно со своите деца, а папараците ги сликаа како се бакнуваат на плажа и во вода. На некои од фотографиите со нив е и Кристијано Јуниор, најстариот син на фудбалерот.

Светските медиуми пишуваат дека Георгина изгледа одлично, дека е во топ-форма и дека воопшто не се забележува дека се породила лани во ноември.

Ќе ви се допадне

watch subbed anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime sites Komi Can’t Communicate

GoGoAnime My Hero Academia (Dub)

GoGoAnime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

anime streaming Attack on Titan Season 3 Part 2

anime website Fairy Tail