(Галерија) Георгина на Роналдо во бразилска танга на семеен одмор

By

Фудбалска ѕвезда Кристијано Роналдо и неговата 23-годишна девојка Георгина Родригез се на Ибица. Тие се забавуваат на плажа заедно со своите деца, а папараците ги сликаа како се бакнуваат на плажа и во вода. На некои од фотографиите со нив е и Кристијано Јуниор, најстариот син на фудбалерот.

Светските медиуми пишуваат дека Георгина изгледа одлично, дека е во топ-форма и дека воопшто не се забележува дека се породила лани во ноември.

Ќе ви се допадне