Памела Андерсон претерала со ботоксот

By

Педесетгодишната актерка Памела Андерсон долго време важела за неприкосновена секс-бомба во Холивуд, но во желбата да го сочува својот младешки изглед претерала со ботоксот, па сега прилично е далеку од она што што некогаш била.

dobivaj vesti na viber

Таа се појавила на еден настан во Мадрид во четвртокот вечерта, а со нејзиниот моментален изглед ги изненадила голем број на луѓе кои биле во дилема дали е во прашање Памела или некоја друга личност која личела на неа.

Памела се прославила во улогата во популарната серија „Чувари на плажата“, а во свое време ги имала и најголемите силикони во градите.

Но, сега се занимавала со пластични операции на своето лице, а многумина коментирале дека овој пат, сепак претерала со ботоскот и дека потсетува на жена-мачка.

 

 

Ќе ви се допадне

sunwin

tải sunwin game bài sunwin sunwin.apk mới nhất

sun win

tải sunwin

sunwin tài xỉu tải sunwin apk game sunwin