Сопругата го засени Винс Вон на црвениот тепих во Венеција

By

Актерот Винс Вон трета година по ред се појави на филмскиот фестивал во Венеција. Друштво на црвениот тепих му правеше сопругата Кајла Вебер. 48-годишниот актер беше облечен во црн костум, а неговата сопруга избра темно-син фустан со длабоко деколте, која ја следи линијата на телото. Коментарите на социјалните мрежи се дека таа го засенила својот славен сопруг.

Вон на Фестивалот во Венеција го промовираше филмот Dragged Across Concrete.

Ќе ви се допадне