Алек Болдвин ја искара ќерка си оти го покажува газот на мотор

By

Ќерката на холивудскиот актер Алек Болдвин, моделот Ајрланд Бесинџер Болдвин, на „Твитер“ објави провокативна фотографија од себе во црни бикини на мотор. По ова следеше и коментар на нејзиниот татко, кој не ја одобрува сликата. „Не. Едноставно… не!, напишал Болдвин. Инаку, не е тајна ниту дека популарниот холивудски актер и неговата ќерка од бракот со актерката Ким Бесинџер не се во најдобри односи.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime my hero: That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (https://gogoanime.be/m/nMPg) Episode 12

4Anime one piece 4anime: The Seven Deadly Sins (https://4anime.biz/m/LnA) Episode 24