Алекс Родригез луд по Џенифер Лопез

By

Американскиот безбол-играч Алекс Родригез не крие дека го возбудува телото на неговата девојка, пејачката Џенифер Лопез. Вели дека го обожава нејзиното тело и постојано објавува фотографии од неа на социјалните мрежи.

dobivaj vesti na viber

Пејачката во последно време доста време поминува во вежбалници, каде се обидува да ја задржи совршената форма. Џеј Ло во меѓувреме сподели фотографии од неа и нејзиниот тим од танчерки, во пресрет на концертот што треба да го одржи во Лас Вегас.

„Јас и девјоките сме подготвени за првиот од 15-те настапи во Вегас“, напишала 49-годишната пејачка.

Лопез беше облечена во шарени хеланки, кои во последно време ѝ се омилени, кажуваат нејзини блиски пријателки.

 

I know you guys have seen me living in my @Niyamasol leggings, I mean I wear them everywhere…LOL! Let me tell you why I have fallen in love…Niyama means positive habits for a healthy and spiritual way of life, values we can all stand by. Plus they’re an entirely green company! Besides having the best fit out there, ALL of their clothing is made from recycled plastic!! 🚨 SUPER COOL NEWS ALERT 🚨: When they heard about my MTV Video Vanguard award, they took my stan-dom to the NEXT level…so I’m so excited to announce TODAY they are dropping a tribute collection inspired by my music and career!! Jennifer Lopez X Niyamasol for YOU! ♥️ Every month through 2018 we will release a new design starting with the VANGUARD legging and matching top!! This company’s spirit and mantra touched my heart & soul and I can’t wait to see these on YOU, go to my stories and swipe up to see the entire collection and don’t forget to show me your #Mysolstyle #JLONiyamasol

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ќе ви се допадне

sunwin apk

sunwin

sunwin tài xỉu game bài sunwin sunwin

tải sunwin

tải sunwin