Амал го избркала Џорџ Клуни од дома, тврдат странските медиуми

By

По пишувањата на светските медиуми минатиот месец дека Џорџ и Амал Клуни се разведуваат оти глумецот бил несреќен во бракот, сега тврдат дека адвокатката го избркала од дома и дека тие не живеат заедно.

Наводно, славна двојка од поодамна има проблеми во бракот, а сè почнало кога требало да одлучат дали ќе продолжат да живеат во Лос Анџелес или ќе се преселат во Лондон заради школувањето на близнаците Ела и Александар. Според неименуван извор, тие се карале и затоа што Амал сакала уште едно дете, но Џорџ не сакал.

Според американските медиуми, несогласувањата меѓу нив биле толку чести што на крајот адвокатката го избркала глумецот од дома и тој сега живее во изнајмена куќа.

Информациите за разделбата за двојката не се потврдени. И иако се во брак пет години, тие се едни од славните личности за кои најчесто се пишува дека имаат криза во бракот и дека ќе се разведуваат.

Се разведуваат Џорџ и Амал Клуни, глумецот признал дека е несреќен во бракот

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

Watch 2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team Episode 12

https://animeflix.nl anime flix app

Animepahe Watch english anime Online in HD for FREE

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/kissanimemx

Dpi hochiminhcity: http://www.dpi.hochiminhcity.gov.vn/Lists/GopY/DispForm.aspx?ID=3766