Анџелина Џоли повторно е заљубена

By

Американската актерка Анџелина Џоли има нова љубов, пишуваат американските медиуми. Според пишувањата на американскиот магазин National Enquirer, Џоли се има заљубено во нејзиниот телохранител.

Како што е наведено тој е причината за одличното расположение и изглед на актерката. Двајцата секогаш се заедно. Кога е во негова близина, Џоли изгледа како заљубена тинејџерка, открил неименуван извор за споменатиот магазин.

Џоли својот телохранител го запознала на сетот на филмот Those who wish me dead во Њу Орлеанс.

По разводот од Бред Пит, поради што Џоли постојано е во жижата на јавноста во претходните три години, фановите немаа можност да ја видат во машко друштво, туку само во придружба на нејзините деца.

Јановста Џоли ја спојуваше со неколку мажи. Прво со британски бизнисмен, потоа со уметник од Камбоџа, а најновите трачеви беа врските со нејзините колеги Колин Фарел и Кијану Ривс, нешто што и двајцата никогаш не го потврдија.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Mother of the Goddess’ Dormitory Episode 7 - Uncen

Dragon Ball Z (Dub) Episode 285

english anime So I'm a Spider, So What?

dubbed anime Dragon Ball Super (Dub)

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full