Асистентката не ја трпела Меган, па си дала отказ по шест месеци

By

Асистенктката на Меган Маркл, Мелиса, дала отказ од работното место по само шест месеци работа. Главната причина за напуштањето на работата не е позната, иако како главен виновник се смета токму војвотката.

Извори од палатата велат дека Меган е тешка личност што се однесува до карактерната особина, а тоа за медиумите го открила и нејзината поранешна агентка Џина Нелторпе уште пред венчавката со Хари.

Џина за медиумите изјавила дека Меган била тешка личност и дека нејзините потреби секогаш биле во прв план. Таа била пребирлива и наоѓала замерки во се. Меган се оддалечувала од сите кои не го делеле нејзиното мислење.

Претставникот од Кенсингтонската палата одбил да го коментира заминувањето на Мелиса, но во јавноста веќе се зборува дека покрај Меган, дополнителен стрес за Мелиса и бил и нејзиниот татко Томас Маркл.

„Мелиса е исклучително талентирана личност и одиграла клучна улога во кралската венчавка и многу ќе ни недостастува“, открил извор близок до кралското семејство за британски „Дејли Мејл“.

 

Ќе ви се допадне

4Anime: Gekitou! Crush Gear Turbo anime episode 2 online free at https://4anime.biz god of highschool 4anime

AnimeHeaven: The Hakkenden: Legend of the Dog Warriors anime episode 6 online free at https://animeheaven.pro animeheaveneu

Website https://aniwatch.pro: Watch Sunny Ryoko! You Were There in a Dream aniwatch Episode Full watch animes

Website https://animebee.to: Watch Chinkoroheibei and the Treasure Box animebee Episode Full free anime

Sxd quangnam: http://www.sxd.quangnam.gov.vn/Default.aspx?tabid=158&TLID=6526

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimebe