Бебето ги раздели Хари и Мeган: Почнаа проблемите на кралската двојка

By

Принцот Хари и Меган Маркл неодамна станаа родители на бебето Арчи, а странските медиуми пишуваат дека откако се родило бебето, почнале проблемите и дека во нивното семејство не е сè така идеално, како што се чини однадвор.

Од кралското семејство открија дека Арчи ги оставил ненаспани, па така, наводно, принцот Хари решил малку да се одмори и да отиде до Рим. Ова му прв излет откако стана татко.

Мајкл Караза, блзиок пријател на Хари со кој игра поло, раскажал дека војводата од Сасекс се пожалил дека спие малку и нередовно и дека патувањето во Рим му дошло многу добро.

Меган засега останала сама со бебето, а помош има од дадилката и мајка ѝ која повеќе времео поминува со кралското семејство откако се роди Арчи.

Ќе ви се допадне