Бијонсе и Џеј Зи во куќа од 90 милиони долари

By

Бијонсе и Џеј Зи важат за една од најпопуларните брачни двојки во светот, а нивното богатство се мери во милиони. Музичките ѕвезди минатата година купиле огромна куќа во Лос Анџелес која чинела неверојатни 90 милиони долари.

dobivaj vesti na viber

Нивниот луксузен имот во Бел Ер се простирал на површина од 3,716 метри квадратни. Има четири базени, кои се наоѓаат на отворено, кошаркарски терен, како и голема гаража во која се наоѓаат 15 возила.

Освен тоа, куќата поседува спа и велнес-центар, домашно кино. Тоа што е карактеристично за нивниот дом е дека на две места имаат стаклени ѕидови кои се непробојни од куршуми.

Куќата има уште три дневни соби, две библиотеки и фитнес-центар.

 

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

Death Note (Dub)

AnimeHeaven Gintama

One-Punch Man

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 8

tải go88