Бијонсе ја објави првата слика од своите близнаци!

By
Бијонсе на својот Инстаграм профил ја постави првата фотографија од близнаците Руми и Сер Картера.

Месец дена по породувањето, пејачката утрово на Инстаграм ја објави фотката.

Да потсетиме, Бијонсе се породи во Лос Анџелес, во целосна тајност, а колку внимание привлече публиката со оваа фотка, на синот и ќерката, најдобро покажуваат податоците, тоа што за еден час, сликата собра повеќе од два милиони лајкови.

 

Ќе ви се допадне

Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 260 (https://animefreak.ws/m/M88/ep-260) at website https://animefreak.ws boku no hero academia animefreak

Watch Cells at Work! Episode Full (https://animeflix.nl/m/Zvem/ep-1) at ANIMEFLIX animeflix blood c