Бијонсе ја објави првата слика од своите близнаци!

Бијонсе на својот Инстаграм профил ја постави првата фотографија од близнаците Руми и Сер Картера.

Месец дена по породувањето, пејачката утрово на Инстаграм ја објави фотката.

Да потсетиме, Бијонсе се породи во Лос Анџелес, во целосна тајност, а колку внимание привлече публиката со оваа фотка, на синот и ќерката, најдобро покажуваат податоците, тоа што за еден час, сликата собра повеќе од два милиони лајкови.

 

Scroll to Top