Бившата сопруга на Илон Маск го покажа новиот дечко

Бившата сопруга на Илон Маск, Талула Рајли, е во врска со актерот Томас Броди Сангстер. Таа е забележана во друштво на актерот, кој остана запаметен по улогата во филмот Love Actually.

dobivaj vesti na viber

Двојката се запознала на снимање на филмот.

„На почетокот избегнувавме да си признаеме дека сме привлечени еден за друг. Потоа едноставно не можевме повеќе да го криеме тоа и почнавме да се забавуваме“, изјави Талула.

Илон Маск се ожени и двапати се разведе од втората сопруга Талула Рајли. Поради неа ја остави првата сопруга Џастин Маск, кој изјави дека ја заменил со понова манекенка. Талула никогаш нема изјавено ништо лошо за Илон Маск и за јавноста тие двајца сѐ уште се најдобри пријатели.

Scroll to Top