Бразилски фудбалер чека дете со внуката на својата бивша жена

By

Бразилскиот фудбалер Халк наскоро ќе добие четврто дете. Ова ќе биде негов прв брак со внуката на неговата поранешна сопруга.

dobivaj vesti na viber

Халк стапил во врска со Камила Анџело во 2019 година, само три месеци откако ја напуштил сопругата Ивана Анџело по 12 години брак.

Халк и Камила се венчаа лани и сега чекаат бебе. Бразилскиот фудбалер има три деца со поранешната сопруга, синовите Иван и Тијаго и ќерката Алис. Халк на Инстаграм објави дека го чека своето прво дете со новата сопруга Камила, а девојчето ќе се вика Заја.

 

Поранешниот репрезентативец на Бразил сега настапува за Атлетико Минеиро.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime dao JUJUTSU KAISEN

sites to watch anime Black Clover

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

watch animes Tokyo Revengers (Dub)

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 24

tải go88