Бритни ќе одмори од социјалните мрежи

By

Бритни Спирс реши да одмори од социјалните мрежи. Веста ја соопшти по објавувањето видео од бебе, кое носи очила за сонце и лежи во салон за убавина.

dobivaj vesti na viber

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

 „Правам мала пауза од социјалните мрежи. Ја испраќам мојата љубов и Господ да ве благослови сите“, напиша Бритни во последната објава на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Бритни неодамна откри дека чека дете со свршеникот Сем Асгари, а таа веќе има две деца – Шон Престон (16) и Џејден Џејмс (15) од бракот со Кевин Федерлајн. 

Ќе ви се допадне