Бритни Спирс ќе се венча со 13 години помлад фитнес-тренер

By

Поп-ѕвездата Бритни Спирс веќе трета година по ред ужива со нејзиниот 13 години помлад дечко Сем Агари. Американските таблоиди пишуваат дека двајцата наскоро планираат да се венчаат. Пејачката и младиот фитнес тренер се долго време заедно и веќе почнуваат да размислуваат за семејство, велат нивни блиски пријатели.

За пејачката ова би било трет брак по двата неуспешни со Џејсон Александар и Кевин Федерлајн.

„Три години сме заедно и многу се сакаме. Моите сестри ја обожаваат Бритни, целото мое семејство ја обожава“, изјавил Сем, во едно од неговите последни интервјуа за медиумите.

Последен пат Бритни и Сем биле видени заедно на јахта, а пејачката објавила и неколку заеднички фотографии.

 

Ќе ви се допадне

https://kissanime.mx assassination classroom kissanime

Website https://twistmoe.net: Watch Sasami Magical Girls Club twistmoe Episode 13 anime stream

AnimeFreak: X: An Omen (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime websites

AniWatch: APPARE-RANMAN! anime episode 13 online free at https://aniwatch.pro watch anime

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/animefreakws

Lawrence: http://www.lawrence.com/users/animefreakws/