Бритни Спирс во претесни сандали на „Наградите за убавина“

Пејачката Бритни Спирс (36) на годинашното доделување на „Наградите за убавина“ се појави во проѕирен фустан што ја откри нејзината совршена линија.

dobivaj vesti na viber

Најголем негативен впечаток, сепак, оставија нејзините сандали, кои ѝ беа прекратки.

Бритни важи за една од најзгодните музички ѕвезди и каде и да се појави никој не останува рамнодушен на нејзиниот изглед, а многу од нејзините колешки од шоу-бизнисот ја копираат.

Сепак, нејзиното појавување на неодамнешното годишно доделување на „Награди за убавина“, како што стојат работите, никој нема да сака да го копира.

 

Scroll to Top