Дакота Џонсон избра фармерки за црвениот тепих

By

Популарната глумица Дакота Џонсон на црвениот тепих за настанот Maison St-Germain во Малибу дојде облечена во широки фармерки и топ од Иса Арфен со карнер од кој се гледаше нејзиниот гол стомак. Домаќин на настанот беше нејзината пријателка и стилист Кејт Јанг, која и ја облече Дакота за црвениот тепих.

Американските стилисти го бендисаа нејзиниот изглед и ја пофалија храбрата комбинација. „Гламурот не е само во елегантните фустани на познатите дизајнери“, стои во еден од коментарите на социјалните мрежи. „Се враќаат осумдесеттите, а Дакота е вистински предводник на овој стил“, напиша друг стилист.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheavenru: Watch My Hero Academia 2 Episode 5

WCOStream watch anime: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 7