Деми Роуз е манекенката со најголеми гради

By

Британката Деми Роуз медиумите ја нарекуваат макененката со најголеми и најубави гради. Таа е позната како модел за долна облека и костими за капење, а во прв план е секогаш нејзиното деколте. Дури и кога на своите профили објавува фотографии на кои носи ролки, закопчани кошули или најобични маички што не откриваат ништо, фановите секогаш ѝ делат комплименти за градите.

Оваа 22-годишна девојка ужива во моменталната популарност. поради големиот задник ја нарекуваат и британската Ким Кардашијан, но таа неколкупати рекла дека споредбата воопшто не ѝ се допаѓа.

 

Ќе ви се допадне