Џастин Бибер и Хејли чекаат бебе

By

Најновите фотографии на 23-годишната манекенка Хејли Бибер предизвикаа шпекулации дека е бремена. Ја фотографирале минатиот понеделник  во Холивуд во спортско издание, а под нејзините црни хеланки и тесната маица се гледа заоблениот стомак.  Не требаше многу време да се прошират шпекулациите дека таа и сопругот Џастин Бибер го очекуваат своето прво дете, но парот сè уште не коментира за тоа.

„Таа не е бремена.

Веројатно само добро се храни“’, е еден од коментарите на социјалните мрежи, додека други имаат поинакво мислење. „Никогаш не била толку надуена, веројатно е бремена само два месеца. Само возбудливо, Хејли и Џастин ќе добијат бебе. Сигурно целото семејство е пресреќно“’, напиша еден корисник на Инстаграм.

 

Ќе ви се допадне