Џастин Бибер имал сообраќајка

By

Во петокот вечерта во Лос Анџелес Џастин Бибер имал сообраќајна. Според портпаролот на полицијата, станува збор за мал судир.

„Нема повредени и не е направен никаков записник. Учесниците во несреќата разменија информации за осигурување и го напуштија местото”, рекол тој.

Засега не се познати детали, ниту кој е одговорен за несреќата. Но, апредницата на втомобилот на Џастин е уништена. Претставниците на Бибер не одговараат на медиумите. Ова не е прв пат кога Џастин да има проблеми со возењето. Пред една година тој удри папараци кои му се најдоа на патот.

Ќе ви се допадне