Џеј Ло, Опра и Кардашјан се журкаа на годишнина кај пријателка

Џенифер Лопез, Опра Винфри и Ким Карашијан биле на забава кај нивната заедничката пријателка Анастасија, која прославувала 25-годишнината од бракот.

„Прекрасна вечер“ напиша Џеј Ло.

Пејачката објави неколку фотографии од забавата на која таа, Ким и Опра седеле заедно на иста маса.

Истата вечер водителката Опра Винфри го прослави и својот 69. роденден. На забавата, таа добила и роденденска торта. Фотографиите од тортата и Опра на социјалните мрежи ги објави Ким Кардашијан.

„На овој свет му значиш се. Среќен роденден Опра“, напиша Кардашијан.

На забавата заедно со Опра, Ким и Џеј Ло била и Софија Вергара.