Џенифер Анистон без шминка

By

Актерката Џенифер Анистон се разведува од сопругот Џастин Теро. Иако за разделбата на славната холивудска актерка се зборувало со месеци, неодамна и самите излегоа со соопштение дека дошло крај на нивната љубов.

Светските медиуми шпекулираа дека Анистон тешко го поднела љубовниот крах, а папараците во текот на вчерашниот ден ја фотографирале во не толку добро издание.

Ѕвездата од серијата „Пријатели“ секојдневно е цел на фоторепортерите, а без шминка изгледала уморено и загрижувачки.

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://4anime.biz: Watch Wild Cardz (Dub) 4anime Episode Full persona 4 the animation crunchyroll

Animepahe: Miss Bernard said. anime episode 12 online free at https://animepahe.cc free anime

Website https://animedao.nl: Watch One Punch Man Specials animedao Episode 6 sword art online animedao

Berserk: Season II Episode 12

Bigpictureclasses: https://www.bigpictureclasses.com/users/animefreakws

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/animefreakws