Џенифер Лопез и Бритни Спирс се потат во вежбалница

Бритни Спирс и Џенифер Лопез важат за две девојки кои, иако се во поодминати години, можат да се пофалат со одлична фигура на која би ѝ позавиделе и голем број од помладите колешки.

dobivaj vesti na viber

И двете на социјалните мрежи често знаат да се пофалат со детали од својот приватен живот и објавуваат слики и снимки од напорните тренинзи во кои секојдневно уживаат.

Бритни Спирс за разлика од Џенифер Лопез извесен период се бори со вишокот килограми и се фрли на здравиот начин на живот и тренинзите. И Џеј Ло и Бритни Спирс сега можат да се пофалат со совршени стомачни.

 

 

Scroll to Top