Џенифер Лопез и Алекс Родригез посетуваат терапевт

By
Пејачката Џенифер Лопез откри дека со нејзиниот свршеник Роберт Родригез одат на терапија за да ја подобрат врската. Таа за магазинот Allure откри дека за време на карантинот двајцата се соочиле со потешкотии во комуникацијата и дека терапијата значително им помогнала.
„Терапијата многу ни помага. Драго ми е што сега си поминувам многу повеќе и многу поубаво со мојот свршеник и децата. Заедно играме безбол, се сликаме и им посветуваме време на малите работи, за кои не сме знаеле дека постојат“, изјавила таа.
За потсетување, Лопез се најде на насловната страница на магазинот Allure.

Ќе ви се допадне

anime to watch. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch anime online AniWatch Dragon Ball Super (Dub)

anime stream AniWatch Josee, the Tiger and the Fish

AniWatch One Piece

watch anime online JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

Tokyo Revengers (Dub) Episode 20