Џенифер Лопез и Алекс Родригез размислуваат да ја откажат венчавката

By

Пејачката Џенифер Лопез и нејзиниот партнер, американската бејзбол-ѕвезда Алекс Родригез, размислуваат да ја откажат планираната венчавка, која ја презакажаа поради пандемијата на коронавирусот, пренесуваат познатите светски таблоиди

Џенифер во емисијата на Енди Коен објасни дека таа и Алекс планираат да останат да живеат заедно, но никогаш да не се венчаат.

„Засега не брзаме со венчавката. Ни беше тешко затоа што требаше да се венчаме уште во јуни и ги направивме сите подготовки. Сега планираме во март или април, но секогаш кога разговараме на оваа тема, и двајцата си велиме дека ова можеби никогаш нема да се случи“, изјавила Лопез.

Во разговорот со Коен тие го спомнале и примерот со холивудскиот актер Курт Расел и неговата партнерка Голди Хоун, кои заедно живеат среќно, иако никогаш не се венчале.

 

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

anime streaming Komi Can’t Communicate

watch anime dub The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

Gintama

DARLING in the FRANXX Episode 21