Џенифер Лопез сака бебе по вештачки пат

By

Џенифер Лопез по одморот ќе проба да добие бебе по вештачки пат. Таа и нејзиниот партнер Алекс Родригез, поради пандемијата ја откажаа венчавката, а сега сакаат да добијат бебе преку ин витро, пишуваат светските медиуми.

„Една од првите работи за ки се расправаа кога почнаа да се забавуваат, беа децата. Чувствуваа дека вонтелесното оплодување е тоа што им е потрбно. Со оглед на тоа дека плановите за венчавка се ставени во втор план, сега е совршено време за проширување на семејството“, изјавил извор близок до двојката.

Ќе ви се допадне

4Anime gleipnir 4anime: Watch Redo of Healer Episode 2 Uncen (https://4anime.biz/m/N6Yr/ep-2)

AnimeDao darling in the franxx animedao: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 39