Џенифер Лопез сака дете од Алекс Родригез

By

Латино ѕвездата Џенифер Лопез во едно од своите последни интервјуа јавно откри дека сака да стане повторно мајка. Џеј Ло призна дека сака да има дете со нејзиниот партнер поранешната безбол ѕвезда Алекс Родригез.

dobivaj vesti na viber

Таа веќе ги има дванаесетгодишните близнаци од бракот со Марк Ентони, кои биле клучи за врската со нејзиниот сегашен вереник Родригез.

 

„Целата работа е во моите деца. Секој би сакал да има до себе некој што се разбира од деца и навистина се возбудува од тоа. Вие не можете да дозволите случајна, себична личност да биде со вас кога имате деца. За ништо на светот“, изјавила Лопез.

 

Ќе ви се допадне

go find 50 numbers go88 go88 download go88 eilat

game bài macao sunwin sunwin game bài đổi thưởng số 1 việt nam live sunwin