Џенифер Лопез сака дете од Алекс Родригез

By

Латино ѕвездата Џенифер Лопез во едно од своите последни интервјуа јавно откри дека сака да стане повторно мајка. Џеј Ло призна дека сака да има дете со нејзиниот партнер поранешната безбол ѕвезда Алекс Родригез.

Таа веќе ги има дванаесетгодишните близнаци од бракот со Марк Ентони, кои биле клучи за врската со нејзиниот сегашен вереник Родригез.

 

„Целата работа е во моите деца. Секој би сакал да има до себе некој што се разбира од деца и навистина се возбудува од тоа. Вие не можете да дозволите случајна, себична личност да биде со вас кога имате деца. За ништо на светот“, изјавила Лопез.

 

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime websites My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime sites AnimeDao Redo of Healer

AnimeDao Bleach Episode 366

AnimeDao Naruto Episode 213

AnimeDao Tokyo Ghoul