Џон Тери изнајми приватен остров, летува како нудист

Фудбалерот на „Астон Вила“, Џон Тери, и неговата сопруга Тони изнајмиле приватен остров на Малдивите, па летувале како нудисти, пишуваат британските медиуми. Иако далеку од папараците, кои не успеале да ги сликаат, сопружниците објавиле неколку фотографии на социјалните мрежи, на кои ги кријат гениталиите со емотикони.