Ели Брук од „Петта хармонија“ откри дека е невина: Се чувам за брак

By

Пејачката Ели Брук, членка на женскиот бенд „Петта хармонија“, ги изненади своите обожаватели ширум светот кога во своите мемоарите откри дека сè уште е девица на 28 години.

Таа напиша дека се чува за бракот, па  одлучила дека нема да спие со ниту еден маж сè додека не се омажи.

Таа за својата одлука напиша во мемоарите, а подоцна проговори и во интервјуто за „Холивуд роу“.

„Тоа го ставив во мојата книга, се отворив за тоа. Среќна сум што можам да го споделам со моите обожаватели и читатели, да им покажам каква одлука донесов, а тие  нека го прифатат тоа како што сакаат“ – изјави пејачката.

Брук додава дека сите нејзини досегашни момчиња ја почитувале таа одлука.

Ќе ви се допадне

KissAnime darling in the franxx kissanime: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 1

AnimeHeaven animeheaven dragon ball: The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 12