Ештон Кучер се дружи со ќерките на Деми Мур

Во едно скорешно интервју глумицата Мила Кунис открила дека нејзиниот маж Ештон Качер и понатаму се дружи со ќерките на Деми Мур, со која беше во брак осум години.

dobivaj vesti na viber

„Тие имаа нормална врска, нормален брак. Иако Ештон беше многу помлад, со Деми растеше три деца. Тој ги сака девојките, ужива во времето поминато со нив, се гледаат често“, рекла Мила во интервјуто.

Кунис и Кучер се венчаа пред три години и имаат две деца, синовите Вајат и Димитри.

Scroll to Top