(ФОТО) Адријана Лима со оваа секси поза ја запали цела Турција

Славната убавица ужива во Бодрум со турскиот писател Метин Харом.

По престојот во Црна Гора, каде уживаше со Марко Јариќ, ќерките Сијена и Валентина, и мајката на Марко, Жижа, Андријана Лима отпатува во Турција, кај новиот дечко!

Како што веќе пишувавме станува збор за писателот кој се вика Метин Хари, кого Лима го запозна во Истанбул на 11 јуни.

Откако папараците ги фатија по излегувањето на вечера во еден ресторан, во Бодрум…

 

…каде не се ни обидоа да се сокријат…

…Лима и Турчинот наредниот ден уживаа на јахта, во местото Ценет.

На јахтата цело време разменуваа нежности, а Метин занесната девојка ја љубеше каде стигне.

По сочните бакнежи, двојката мораше малку да се освежи…

…а, една фотка од згодната и жешка Лима го „запали“ целиот турски брег!

Scroll to Top