(Фото) Арнолд Шварценгер поминал на црвено и предизвикал сообраќајка, тешко повредената жена била веднаш однесена во болница

By

Актерот Арнолд Шварценегер поминал на црвено и предизвикал сообраќајка во која една жена била потешко повредена. Таа веднаш била пренесена во блиската болница пишуваат медиумите.

dobivaj vesti na viber

Еден од сведоците кои се нашле на местото на несреќата рече дека несреќата била толку страшна, што изгледала како сцена од филм.

Тој рече дека Арнолд свртел кон лево во спротивен правец кога дошло до сударот. Извори од полицијата исто така тврдат дека сообраќајката ја предизвикал Шварценегер.

„Жената која возеше Prius е тешко повредена. Таа обилно крвавеше од главата. Ни беше кажано дека е итно однесена во болница“, рекоа луѓето кои се најдоа на местото на несреќата.

Шварценегер е добар. Тој рече дека е загрижен за жената и рече дека сака лично да ја посети. Пред несреќата тој бил на вечера со синот Патрик.

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime My Hero Academia Season 4

AnimeDao Naruto (Uncropped) (Dub) Episode 213

anime website The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

Tokyo Revengers (Dub) Episode 24

watch anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

tải go88