(Фото) Бен Стилер го изеде „Златниот глобус“ на доделувањето на наградите

By

Глумецот Бен Стилер го изеде „Златниот глобус“ на церемонијата на доделувањето на синоќешните награди. Тој на сцената почна да ја јаде статуетката направена од тесто.

„Тешко е да се поверува дека помина цела година од последниот ‘Златен глобус’. Како и многу други Американци, за тој период научив да печам. Вкусен леб од банана во форма на златен глобус“, изјави Стилер и почна да ја јаде статуетката.

На крајот ја додели наградата за најдобра актерка во мјузикл или комедија.

 

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Dragon Ball (Dub)

ANIMEFLIX Bleach (Dub)

english dubbed anime ANIMEFLIX Attack on Titan Season 2 (Dub)

watch anime free ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

anime website ANIMEFLIX JUJUTSU KAISEN (Dub)