(Фото) Бен Стилер го изеде „Златниот глобус“ на доделувањето на наградите

By

Глумецот Бен Стилер го изеде „Златниот глобус“ на церемонијата на доделувањето на синоќешните награди. Тој на сцената почна да ја јаде статуетката направена од тесто.

„Тешко е да се поверува дека помина цела година од последниот ‘Златен глобус’. Како и многу други Американци, за тој период научив да печам. Вкусен леб од банана во форма на златен глобус“, изјави Стилер и почна да ја јаде статуетката.

На крајот ја додели наградата за најдобра актерка во мјузикл или комедија.

 

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime anime: How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode 1

AnimeHeaven watch anime: A Silent Voice Episode Full