(Фото) Бијонсе здебелена до непрепознатливост

By

Пејачката Бијонсе се зделебила десетина килограми, пишуваат светските медиуми. Музичката дива била видена на Флорида заедно со нејзиниот сопруг, познатиот рапер Џеј-Зи, и нејзината мајка Тина Ноулс, со нејзиниот сегашен партнер Ричард Лосон.

Пејачката била облечена во фустан во бакарна нијанса. Креацијата само истакнала колку некогашната секс-икона се здебелила и опуштила, што наиде на големо разочарување кај многу од нејзините фанови.

 

Ќе ви се допадне