(Фото) Близнаците на Бред и Џоли од родителите го наследиле само најубавото

By

Децата на холивудската двојка Бред Пит и Анџелина Џоли многу наликуваат на нивните родители, а голем број од нивните најжешки фанови, коментираат дека близнаците Вивијан и Нокс го наследиле само најоброто од нив.

Вивијан и Нокс биле видени од папараците сами без присуство на нивната мајка, за време на една посета во продавница за миленици. Со нив биле само лицата од обезбедувањето. Фановите пишуваат дека неверојатно е тоа колку личат на своите познати родители.

 

View this post on Instagram

 

🆕 the twins in LA August 20 #viviennejoliepitt #knoxjoliepitt

A post shared by Sandra Gidoti (@joliepittthoughts) on

Кога актерката Анџелина Џоли не говори за важни прашања како што се родната рамноправност, или кога не се фокусира премногу на својата хуманитарна работа низ излетите и бегалските кампови, таа ги носи своите деца на забавни филмски премиери и посета на музеи.

Анџелина во едно од своите неодамнешни интервјуа изјавила дека е многу горда на односот кои двајцата го имаат еден кон друг и на толку колкава поддршка си даваат меѓусебно.

 

View this post on Instagram

 

🆕 Knox & Vivienne Jolie-Pitt in Los Angeles on August 20. 2019 #KnoxJoliePitt #VivienneJoliePitt #AngelinaJolie

A post shared by Jolie-Pitt Daily (@joliepittdaily) on

На прашањето на кој начин ја одгледува својата ќерка, Џоли одговорила:

„Секогаш можеш да облечеш убав фустан, но не е важно што имаш надвор, ако умот не е силен. Ништо не е поатрактивно од независна жена со сопствено мислење“, изјавила актерката.

 

Ќе ви се допадне