(ФОТО) Бред Пит ги остави сите пороци и не изгледал никогаш подобро

Долго време странските медиуми пишуваа дека Бред Пит по развдоот со Анџелина Џоли целосно се промени, така да речиси дури и буквално пропаднал, како физички, така и психички, па имавме можност да видиме многупати, фотки од нив двајца кои покажуваат дека ослабеле и едниот и другиот и дека прилично се измениле.

Но, конечно се случи тоа да Бред Пит се врати во „нормала, па воодушеви со новите фотки, затоа што некогаш најголемиот убавец од холивудските сцени, повторно почна да потсетува на стариот.

🐻🐻🐻

A post shared by Brad Pitt ️️️ (@bradpittoficial) on

Како што пренесуваат медиумите, на новите фотки кои фото-репортерите ги направија, Бред изгледа многу подобро, затоа што се здебелик неколку килограми, па ја вратил својата стара килажа и својот стар, добар изглед.

Изгледа дека причината за тоа е што се ослободил од сите свои пороци, од кои, од некои уште и се лачи, а тоа се наркотиците и алкохолот, но еден очигледно останал, а тоа е кафето, кое му е на сликите во раката. Но, можеби не е само тоа во прашање, туку можеби е и нова љубов.

Sex with Sienna looks good on #bradpitt #happy #bedhead #siennamiller

A post shared by @obviousbutamazing on

How does he do it? He’s 53! 🅡 #bradpitt #reeced #birkdale #loreal

A post shared by Reece Birkdale (@reece.birkdale) on

Веќе некое време се говори како Бред Пит е во врска со Сијеном Милер, која е 19 години помлада од него, па можеби баш таа е одговорна што тој почнал повторно да сјае и да стане оној стариот добар Бред.

Но, ова уште никој не го потврдил од страна на нив двајцата, затоа што како што наведуваат изворите, тие не сакаат да ја обелоденат својата врска која и понатаму ја сметаат како една летна авантура.

Scroll to Top