(Фото) Бред Пит заврши во инвалидска количка

By

Папараците го снимија холивудскиот глумец Бред Пит во инвалидска количка, додека излегувал од стоматолошка ординација. Тој бил во друштво на неговиот телохранител, кој го туркал на излегување.

Медиумите пишуваат дека со глумецот сè е во ред и дека тој само ја почитувал политиката на болницата. Пациентите кои примиле анестезик или некаков медикамент, мораат да бидат седнати во количка, за да се спречи некаква незгода или да се повредат.

 

За потсетување, Бред ПИТ заедно со Харисон Форд, Хали Бери и Рис Витерспун и уште неколкумина нивни колеги ќе бидат водители на церемонијата на доделување на Оскарите која треба да се одржи на 25 април.

Ќе ви се допадне

anime website. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 152

anime to watch How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

anime freak tv AnimeFreak Naruto (Dub)

My Hero Academia Season 5 Episode 16

animefreaks official website How NOT to Summon a Demon Lord Ω