(Фото) Бредли Купер ја учи ќерка му Леа да користи јавен превоз во Њујорк

By

Актерот Бредли Купер скришно бил снимен од еден од патниците во метро, заедно со неговата двегодишна ќерка Леа де Сена. Откако фотографиите излегоа во јавност, актерот објасни дека сака да живее нормален живот како и секој друг човек и дека има желба да ја научи ќерка му од мали нозе да користи јавен превоз.

Купер обожава да го минува времето со Леа. Таа е единствената причина која го задржа подолго време заедно со светскиот модел Ирина Шајк, пишуваат светските медиуми.

Двајцата се договорија да имаат еднакви родителски права, пренесе порталот „Ти-ем-зи“. Според нив, Ирина и Бредли сакаат да останат пријатели и да не почнуваат кавги слични на оние меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли.

Двајцата се сложиле да живеат во Њујорк, за нивната ќерка да поминува подеднакво време со двајцата. Претходно, Бредли и Ирина живееја во заедничка куќа во Лос Анџелес, но Ирина се отсели кога раскинаа и се врати во Њујорк каде што има стан.

 

 

Ќе ви се допадне

KissAnime: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) anime episode 26 online free at https://kissanime.mx kiss anime monster

Watch anime online for free at AnimeBee anime online

Website https://animeheaven.pro: Watch Duel Masters Movie 1: Yami no Shiro no Maryuuou animeheaven Episode Full dragon ball super anime heaven

Anime Twist - Watch anime online, English anime onlineAnime Twist - HD anime for free | TwistMoe

Codechef: https://www.codechef.com/users/animefreakws

Slideserve: https://www.slideserve.com/animefreakws