(Фото) Четири милиони лајкови за новата фризура на Џенифер Анистон

By

Актерката Џенифер Анистон откако се пофали со новата фризура, стана хит на „Инстаграм“. Таа се пофали со новиот имиџ и за кратко време доби 4 милиони лајкови.

dobivaj vesti na viber

Анистон направи мала промена на фризурата и се бојадиса со малку посветла нијанса. Многумина ѝ коментираа дека станала повторно русокоса.

Анистон, која за себе вели дека не се рекламира често, е една од омилените лица во Холивуд. Таа во 2019 година, кога се приклучи на „Инстаграм“, речиси ја сруши мрежата, со големиот број на фанови кои ги собра на својот профил.

 

Ќе ви се допадне

animedao. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime stream The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

anime dao Hunter x Hunter (2011)

Naruto

watch subbed anime AnimeDao Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 19

tải go88