(Фото) Дечкото на Џиџи Хадид и раскина во емисија

By

Една од најбараните манекенки Џиџи Хадид откако раскина со Зејн Малик влезе во врска со реалити звездата Тајлор Камерон. Додека многумина мислеа дека тие и натаму се во врска, Тејлор гостувајќи во една емисијата изјавил нешто што предизвика коментари на социјалните мрежи.

На прашањето на водителката дали се во врска и да каже нешто за Џиџи, манекенот одговорил:

“Можеби од денеска сум сингл? Таа ми е пријателкa, се видовме неколку пати, сега е во Париз…“

Оваа изјава на Тејлор ги изненади фановите не Џиџи кој на Инстаграм и порачаа:

“ Ака не си сингл, после ова би требало да бидеш“.

 

Ќе ви се допадне

Watch Our Last Crusade or the Rise of a New World (Dub) Episode 7 (https://animeheaven.pro/m/XkNQ/ep-7) at AnimeHeaven anime heaven au

Our Last Crusade or the Rise of a New World (Dub) (https://gogoanime.be/m/ZXnD) Episode 8 at GoGoAnime gogoanime 19