(Фото) Џастин Бибер го промени имиџот

By

Џастин Бибер на социјалните мрежи објави фотографија со својата нова фризура. Пејачот својата долга коса ја скратил и речиси целосно ја потстрижал.

„Не разбирам зошто пушташе долга коса кога ја потстрижа“, го прашувале обожавателите во своите коментари на Твитер.

Џастин пред одреден период тајно се ожени со манекенката Хејли Болдвин, со која живеат во луксузна вила во Лос Анџелес за која месечно плаќаат 75 000 евра.

Ќе ви се допадне