(Фото) Џенифер го спушти деколтето, за да ја подигне свесноста за вакцинирањето 

By

Пејачката и актерка Џенифер Лопез настапи на концертот Vax Live во Лос Анџелес. Целта на концертот е да ја подигне свесноста кај луѓето за важноста од вакцинирање.

Таа секогаш изгледа одлично, па така беше и сега. Носеше комбинезон со отворено деколте .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Ќе ви се допадне

AnimeTV freak anime tv: My Hero Academia 5 (https://animetv.cc/m/17Yn) Episode 6

AnimeDao animedao kissanime tv: Attack on Titan Season 2 (Dub) (https://animedao.nl/m/g39d) Episode 12