(ФОТО) Џесика Алба го покажа трудничкиот стомак во бикини!

Сега кога на сите им откри дека е бремена, убавата Џесика Алба може слободно и среќно да го шета своето стомаче.

36-годишната актерка ужива со семејството во Хаваи, а тоа не им побегна на светските папараци, па згодната мама ја фотографираа во црно бикини на плажа.

Џесика и нејзиниот сопруг продуцентот Кеш Ворен се родители на 9-годишната Хонор и 5-годишната Хејвен.

Scroll to Top