(Фото) Елизабет Харли за Божик во бикини

By

Британската актерка Елизабет Харли повторно ги изненади фановите, откако објави нова фотографија во бикини.

„Сонувам за топол Божиќ“, напиша актерката. И најави дека овој Божик планира да го помине во бикини. 53-годишната актерка често споделува секси фотографии и добива комплименти од обожавателите на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне