(Фото) Елзабет Харли се соблече топлес на снег, па покажа колку е секси на 55 години

By

Британската актерка и топ-модел Елизабет Харли покажа дека и на 55-годишна возраст изгледа одлично. Елизабет се соблече топлес на снегот, а на себе има само капут и долен дел од новата колекција на нејзиното бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Ќе ви се допадне

Watch By the Grace of the Gods Episode 8 (https://animeheaven.pro/m/0r8r/ep-8) at AnimeHeaven weathering with you animeheaven

Watch The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview (https://animefreak.ws/m/RlwE/ep-1) at website https://animefreak.ws. See more anime freak tv