(Фото) Ева Лонгорија ужива во мајчинството

By

Актерката Ева Лонгорија на социјалните мрежи објави фотографија од нејзиниот син Сантијаго Енрике. Таа го држи во прегратка, а на своите фанови им откри дека е пресреќна во улогата на мајка.

dobivaj vesti na viber

„Неговата насмевка ја прави мојата насмевка“, напиша Ева на фотографијата.

Нејзините фанови ја пофалија дека изгледа одлично и дека благата насмевка на нејзиното лице ја открива големата љубов и среќа што ја чувствува кон нејзиниот син.

Ева Лонгорија во моментов со своето семејство се наоѓа во Торонто. Актерката се породи во јуни минатата година на 43-годишна возраст.

 

Ќе ви се допадне