(Фото) Ева Лонгорија ужива во мајчинството

By

Актерката Ева Лонгорија на социјалните мрежи објави фотографија од нејзиниот син Сантијаго Енрике. Таа го држи во прегратка, а на своите фанови им откри дека е пресреќна во улогата на мајка.

„Неговата насмевка ја прави мојата насмевка“, напиша Ева на фотографијата.

Нејзините фанови ја пофалија дека изгледа одлично и дека благата насмевка на нејзиното лице ја открива големата љубов и среќа што ја чувствува кон нејзиниот син.

Ева Лонгорија во моментов со своето семејство се наоѓа во Торонто. Актерката се породи во јуни минатата година на 43-годишна возраст.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Beastars 2nd Season (Dub) animeflv Episode 12 free anime

GoGoAnime: Voogie's Angel anime episode 3 online free at https://gogoanime.be gogoanime haikyuu to the top

Website https://animetv.cc: Watch Majestic Prince Episode 25 – Wings to the Future (Dub) animetv Episode Full free anime tv

Website https://animefreak.ws: Watch Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory animefreak Episode 13 animefreak

Guides: https://guides.co/p/animefreakws

Forums asp: https://forums.asp.net/members/gogoanimebe.aspx