(Фото) Георгина Родригез потполно гола на јахта плови со Роналдо

By

Георгина Родригез е на одмор во Мајорка во придружба на Кристијано Роналдо и гола плови со него на луксузната јахта. Таа објави фотографија на „Инстаграм“ и предизвика многу реакции на воодушњевување кај фановите.

Не е првпат таа да изненади со вакви фотографии. Горгина и Кристијано Роналдо се запознаа во 2016 година и оттогаш се во љубов. Врската ја официјализираа во јануари 2017 година, а на 12 ноември 2017 ја добија ќерката Алана Мартина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Ќе ви се допадне