(Фото) Голо газе во огледалото – Ирина Шајк дозира сексапил

By

Ирина Шајк на социјалните мрежи го привлече винамнието по објавувањето фотографија, на која позира пред огледало. Руската манекенка позира без шминка и со мокра коса. Градникот и задникот во танга, кој се гледа во огледалото, беа сосема доволни да собре неколку илјади лајка, а нејзините фанови да ѝ остават коментари дека знае како да дозира сексапил.

 

 

Ќе ви се допадне