(ФОТО) Имаше 43 килограми, а сега се плаши од наредната фотка – Погледнете ја Анџелина Џоли

Според мислењето на многумина, најубавата жена на светот повторно се врати на старо, и ги воодушеви сите со промената на изгледот.

По бројните бродоломи, и крахови, борбите со грозната килажа и осудата во јавноста, Анџелина Џоли повторно е таа старата!

Славната холивудска убавица блесна со децата и пријателите, а ниту во еден момент не ја тргна насмевката од лицето.

 

Тоа што е очигледно е нејзината килажа. А актерката се здебелила, па повеќе нема збор за анорексичната жена каква што до неодамна беше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Инаку, актерката со децата беше сликана во Анахејм, во Калифорнијја, во Дизниленд, по повод 9 роденден на близнаците Кнокс и Вивијен.

 

Што вие велите на нејзиниот изглед?

 

Scroll to Top